Dębki noclegi, informacje, wczasy w Dębkach

Poddąbie

PoddąbiePoddąbie to mała wprost (po sezonie przebywa tu zaledwie kilka rodzin), nadmorska miejscowość urlopowa. Położenie: między Ustką i Rowami, obok Dębiny. Poddąbie położone jest na leśnej polanie dookoła rozpościera się wspaniały las bukowo-sosnowy. Pas rozdzielający miejscowość od Bałtyku to jedynie 200 m.

Następną atrakcją Poddąbia jest klifowe wybrzeże, a pod nim plaża, która jak na klifowa jest całkiem szeroka i nawet w wakacje nie jest zatłoczona. Żeby dojść na plażę pod klifem, trzeba zejść schodami, te w Poddąbiu zaopatrzone są w szerokie podesty. Przy głównym zejściu jest kąpielisko strzeżone przez Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Jeżeli udając się na wczasy nad morzem oczekujesz dyskotek, klubów czy głośnych pubów – wybierz Ustkę, Międzyzdroje, Łebę czy Mielno. W Poddąbiu tego nie ma – jest za to wypoczynek w ciszy i spokoju. W Poddąbiu jest klika sklepów, klika obiektów gastronomicznych (restauracje, pizzeria, lodziarnia, smażalnie ryb).

Jeśli Poddąbie to to czego szukasz wybierając urlop nad morzem – zobacz jakie noclegi w Poddąbiu czekają na Ciebie –> http://www.poddabie.pl/noclegi/wszystkie.

Polecamy

Białogóra nad morzem

Białogóra atrakcje, informacje, noclegi

Kopalino noclegi

Kopalino noclegi

Domki Letniskowe nad Morzem

domki nad morzem