Dębki noclegi, informacje, wczasy w Dębkach

Dąbkowice

DąbkowiceKilka domów, parę ośrodków wypoczynkowych, pól namiotowych, mały pasek lądu porośnięty lasem sosnowym, między morzem i jeziorem Bukowo – to właśnie miejscowość Dąbkowice. To wspaniałe wprost miejsce do wypoczynku od zgiełku – wyrażenia „spokój oraz cisza” nabierają tu literalnego znaczenia.

Najbliższe miejscowości to – Dąbki – oddalone są o ok 6 km na północny wschód, a około pięć kilometrów w drugą stronę leżą Łazy. Ale dojechać do Dąbkowic można tylko od strony Dąbek – stamtąd wiedzie kończąca się w Dąbkowicach szosa. Do okolicznych miejscowości uda się natomiast dojechać rowerem.

Na tutejszej plaży nigdy nie jest tłoczno, nawet podczas szczytu sezonu urlopowego – wszyscy znajdą na tym szerokim, piaszczystym brzegu Bałtyku wystarczającą ilość miejsca dla siebie oraz rodziny. Co więcej, poniektórzy zachwyceni miejscową plażą przyjeżdżają nawet z ościennych Dąbek. Jeżeli ktoś marzy o klimacie dzikiej plaży powinien wpaść na tę w Dąbkowicach. W tym miejscu można rzeczywiście odpocząć!

Dąbkowice, z powodu lokalizacji nad jez. Bukowo to świetne miejsce dla wędkarzy – można tutaj złowić sieję, okonia, sandacza lub węgorza. Z tego położenia zadowoleni są także miłośnicy sportów wodnych – windsurferzy, kitesurferzy, żeglarze lub kajakarze.

Polecamy

Białogóra nad morzem

Białogóra atrakcje, informacje, noclegi

Kopalino noclegi

Kopalino noclegi

Domki Letniskowe nad Morzem

domki nad morzem